Frank de Boer tiende trainer in tien jaar tijd

Johan Cruijff en Frank de Boer op de tribune bij Ajax Beeld anp
Johan Cruijff en Frank de Boer op de tribune bij AjaxBeeld anp

AMSTERDAM - Ajax heeft sinds 2000 een 'leger' aan trainers voorbij zien komen. Frank de Boer is na het vertrek van Martin Jol maandagavond de zoveelste die de Amsterdamse club in rustig vaarwater moet gaan brengen. Een overzicht van de trainers sinds 2000. (ANP)

01-07-2000: Co Adriaanse (weg 29-11-2001)
03-12-2001: Ronald Koeman (weg 25-02-2005)
26-02-2005: Ruud Krol/Tonny Bruins Slot (interim)
14-03-2005: Danny Blind (weg 30-06-2006)
01-07-2006: Henk ten Cate (weg 08-10-2007)
09-10-2007: Adrie Koster (interim)
01-07-2008: Marco van Basten (weg 06-05-2009)
06-05-2009: John van 't Schip (interim)
01-06-2009: Martin Jol (weg 06-12-2010)
06-12-2010: Frank de Boer (interim)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met Het Parool?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van Het Parool rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@parool .nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden