Fraaie goal Eriksen helpt Spurs aan goede start
Tottenham Hotspur heeft zijn eerste wedstrijd in de groepsfase van de Europa League gewonnen van Tromsö. Op het eigen veld in Londen deden de Engelsen dat donderdag tegen de club uit Noorwegen met 3-0. Halverwege leidde de Spurs al met 2-0. Jermain Defoe scoorde tweemaal. Door een schitterende knal van Christian Eriksen werd het in de slotfase nog 3-0.
Bij de thuisclub ontbrak de van FC Twente overgekomen Nacer Chadli wegens een lichte blessure. Eriksen begon op de bank. De oud-Ajacied viel na ongeveer een uur in voor de geblesseerde Moussa Dembélé. De ex-AZ'er ging per brancard van het veld.
Tromsö was in de kwalificatie van het toernooi aanvankelijk uitgeschakeld door Besiktas, maar keerde door een schorsing van de Turkse club terug.