Australië haalt uit tegen Argentinië
Australië heeft maandag in New Delhi in de derde en afsluitende groepswedstrijd van de Hockey World League met grote cijfers gewonnen van Argentinië: 6-1. Bij rust leidde de wereldkampioen, die zaterdag nog met 1-0 verloor van Oranje, al met 4-1. Kieran Govers maakte twee doelpunten voor de nummer 2 van de wereldranglijst.
Door de royale zege belandde Australië in groep B op 6 punten, evenveel als Argentinië dat nog zonder puntenverlies was tijdens de finaleronde van de HWL in India. Oranje treedt maandagmiddag om 13.30 uur Nederlandse tijd aan tegen het nog puntloze België, de ploeg van bondscoach Marc Lammers.
In groep A verzekerde Engeland zich van de eindzege met een dikke overwinning op Nieuw-Zeeland (5-1). De Britse ploeg eindigde op 9 punten.