Zoekactie Concordia weer gestopt na bewegen schip
Reddingswerkers zijn vandaag opnieuw gedwongen te stoppen met de zoekactie naar vermisten, nadat het gekapseisde cruiseschip Costa Concordia heeft bewogen. Daardoor kan de veiligheid van de duikers in het wrak in gevaar komen. Dat meldt een woordvoerder van de brandweer.
Volgens de woordvoerder komen de verschillende reddingsteams vandaag bijeen om te overleggen over eventuele volgende stappen.
De Concordia strandde een week geleden op de rotsen voor de kust van Isla del Giglio nadat de kapitein een illegaal manoeuvre uitvoerde. De zoekactie naar de 21 vermisten is al eerder stilgelegd nadat het schip bewoog.
De zee waar de Concordia in ligt is erg onrustig en de weersvoorspellingen voor vandaag laten een verslechtering van de omstandigheden zien. Het is niet bekend wanneer en of de zoekactie hervat zal worden.
undefined