Windows Phone-gebruikers moeten wachten op Beats Music
Beats Music is vandaag live gegaan in de Verenigde Staten, maar voor Windows Phone-gebruikers viel de lancering tegen. Nadat beloofd werd dat er apps voor iOS, Android en Windows Phone zouden komen, blijkt laatsgenoemde nog niet af. CEO Ian Rogers heeft op Twitter laten weten dat de app tot zeker vrijdag op zich zal laten wachten.
Beats Music maakt dinsdag zijn debuut in de streaming-markt en het team achter de dienst heeft zich als doel gesteld om Spotify te 'vermorzelen'. Voorlopig richt Beats zich op de Amerikaanse markt en om daarop een vliegende start te maken, wordt er tijdens de komende weken volop reclame gemaakt voor de service. Rond de Super Bowl, in het eerste weekend van februari, moet de lanceringscampagne z'n toppunt bereiken.
Achter Beats Music zitten onder meer rapper Dr. Dre en producer Jimmy Iovine. Helemaal nieuw is Beats Music niet, de dienst is gebaseerd op het in de VS al langer beschikbaar MOG. Die dienst gaat overigens in het voorjaar uit de lucht.