Update
Veiling spullen Bram Moszkowicz van de baan
De veiling van huisraad en schilderijen van voormalig strafpleiter Bram Moszkowicz is van de baan. Dat hebben Moszkowicz' advocaat Herman Loonstein en advocaat Gabriel Meijers woensdag bekendgemaakt.
Meijers had nog geld tegoed van Moszkowicz en wilde de spullen laten veilen. Hij laat weten dat 'tot tevredenheid van beide partijen' een schikking is getroffen.
Een deurwaarder dreigde de woning van de voormalig advocaat woensdagochtend leeg te halen. Advocaat Meijers wilde de spullen van zijn ex-collega, die na tuchtzaken van het tableau werd geschrapt, op een veiling laten verkopen om een openstaande rekening wegens juridische bijstand te vereffenen.
Volgens Loonstein is 'dinsdagavond laat een regeling getroffen waardoor deze kwestie finaal van de baan is'. Zowel Loonstein als Meijers zeggen niet op de inhoud van de regeling in te kunnen gaan.
De Telegraaf meldde eerder dat zanger Gordon hem te hulp zou zijn geschoten door Moszkowicz 15.000 euro te lenen.
'Ik betaal de rekening', zei Gordon woensdag in De Telegraaf. 'Als het weer wat beter met hem gaat, betaalt 'ie het maar terug', vertelt Gordon. 'Ik vind het onvoorstelbaar dat Bram kennelijk door al zijn vrienden en familie in de steek wordt gelaten.'