PlusNet Open
Taboo Kantine mikt op vrouwen in de Reguliers
Elke dag openen nieuwe winkels, restaurants en cafés in de stad. In onze dagelijkse rubriek Open lees je erover. Vandaag: Taboo Kantine.
De Reguliersdwarsstraat is de gaystraat van Amsterdam en dat moet ook zo blijven, vonden de eigenaren van Taboo Bar. Dus toen het pand naast hen vrijkwam, kochten zij het, hingen er een regenboogvlag op en doopten het tot Taboo Kantine.
"Taboo Bar was soms zo druk, dat mensen niet meer naar binnen konden. Nu is het iets meer verdeeld met de twee zaken naast elkaar," zegt bedrijfsleider Emma de Koster (23).
Lesbiennes
De vaste gasten blijven volgens De Koster vooral trouw aan het eerste terras, maar Taboo Kantine richt zich ook op een doelgroep die bij Taboo Bar in de minderheid is: vrouwen. "Natuurlijk is iedereen welkom, maar bij Taboo Bar overheersen de homo's. Dit moet echt een plek worden waar lesbiennes zich helemaal thuis voelen," zegt De Koster.
Binnenkort krijgt Taboo Kantine een kleine kaart om de trek te stillen in de avonduren. Op dit moment staan er wat borrelhapjes op en verschillende flammkuchen.
Dansvloerknallers
Natuurlijk mag de cocktailkaart met onder andere de Taboococktail - wodka, appellikeur, cranberry-amaretto en ijs (€8,50) - niet ontbreken, net als shows en optredens van 'de vaste Taboodragqueens,' aldus De Koster.
Buiten de optredens om wordt er op de vroege avond veel jarentachtigmuziek gedraaid. Zodra de klok acht uur slaat, gaan de tafels aan de kant en mag er gedanst worden op de beste en foutste hits of een dj-set vol dansvloerknallers.
Lees alle opens van de afgelopen tijd in het archief.
Tips? open@parool.nl
Taboo Kantine
Reguliersdwarsstraat 43
https://www.facebook.com/detabookantine/
Wekelijks een overzicht van de nieuwste hotspots, uitgaanstips, films en restaurants in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor de Stadsgids-nieuwsbrief van Het Parool.