Slachtoffers Toulouse begraven in Jeruzalem
De lichamen van de vier slachtoffers die de schutter van Toulouse maandag maakte zijn naar Israël gevlogen, waar ze in Jeruzalem ter aarde zullen worden besteld. Nabestaanden, vertegenwoordigers van de joodse gemeenschap in Frankrijk en de Franse minister van buitenlandse zaken Alain Juppé vlogen mee.
Het toestel met de stoffelijke overschotten van rabbijn Jonathan Sandler, zijn zoontjes Gabriel (3) en Arieh (5) en van Myriam Monsenego (8), de dochter van het hoofd van de getroffen joodse school in Toulouse, landde vandaag op de internationale luchthaven Ben-Gurion.
De Franse politie voert ondertussen onderhandelingen met de vermoedelijke schutter, die heeft aangegeven dat hij bereid is zich over te geven. De man wordt niet alleen verdacht van de aanslag op de joodse school, maar zou ook verantwoordelijk zijn voor de dood van drie paratroepers in Toulouse en het naburige Montauban. De verdachte is een 24-jarige Fransman die zegt dat hij tot Al-Qaida behoort.