Oom en tante Frans Bauer wilden samen sterven
FIJNAART - De 60-jarige tante en de 59-jarige oom van Frans Bauer wilden samen hun leven beëindigen. Dat heeft de politie woensdag bekendgemaakt. De politie komt tot die conclusie aan de hand van een verklaring die de man dinsdag heeft afgelegd en een brief die in hun woonwagen is gevonden.
De vrouw werd maandagavond omstreeks 18.00 uur door een vriendin dood aangetroffen in een woonwagen aan de Molenstraat in het Brabantse dorp. Zij was door een schot om het leven gekomen. Haar man werd zwaargewond gevonden en is in allerijl naar een ziekenhuis in Rotterdam gebracht.
De politie onderzoekt nog wel de exacte toedracht, maar doet uit respect voor de nabestaanden geen verdere mededelingen over de zaak. (ANP)