OM gaat in hoger beroep in zaak Sjonny W.
Het Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep in de zaak tegen de 46-jarige huisschilder Sjonny W. Vorige week sprak de rechter hem vrij voor twee van de drie moorden waarvoor hij terecht stond.
De Amsterdammer werd veroordeeld tot 14 jaar en 5 maanden cel en tbs met dwangverpleging voor de moord op de 30-jarige Roemeense prostituee Mirela Mos in 2004.
Wel sprak de rechter hem vrij van de verdenking dat hij verantwoordelijk was voor het ombrengen van prostituee Monique Roossien (26) in 2003 en Sabrina Oosterbeek (30) in 2017. Volgens de rechter was er niet genoeg bewijs dat hij de twee vrouwen heeft omgebracht.
Daar is het Openbaar Ministerie het niet mee eens en gaat in hoger beroep. Justitie eiste eerder 20 jaar cel plus tbs met dwangverpleging voor Sjonny W.
De rechtbank heeft vorige week maandag een 46-jarige man veroordeeld voor de dood van één vrouw terwijl hij voor de dood van drie vrouwen terecht stond. Het OM is het niet eens met de vrijspraak voor het doden van de andere twee vrouwen en stelde daarom vandaag hoger beroep in.
— OM Amsterdam (@OM_Amsterdam) 15 augustus 2019