Nikki wint finale Idols
HILVERSUM - Nikki Kerkhof heeft zaterdagavond de finale gewonnen van het televisieprogramma Idols. De 24-jarige zangeres uit Sint-Oedenrode kreeg 62 procent van de stemmen en werd daarmee uitgeroepen tot Idool van 2008. Ook krijgt ze een platencontract.In de eindstrijd van Idols zongen Nikki en Nathalie een duet met elkaar (Queen of the Night van Whitney Houston), zongen ze het zelfverkozen beste nummer uit de liveshows en hun nieuwe single. Nikki bracht onder meer de oude hit River Deep, Mountain High ten gehore. Nathalie zong onder andere Stayin' Alive.
Jurylid John Ewbank schreef speciaal voor de finale het nummer Hello World. Nikki mag als winnaar van de show het door Eric van Tijn en Jochem Fluitsma geproduceerde lied als eerste single uitbrengen.
Nikki heeft het vierde seizoen van Idols gewonnen na vijf auditierondes, drie theaterrondes en dertien liveshows. Er waren dit keer 20.842 kandidaten die zich hadden ingeschreven voor de zangwedstrijd. (ANP)