Mitt Romney verliest 847 vrienden per uur
Echte vrienden heb je voor het leven. Helaas geldt dat niet voor de Republikeinse presidentskandidaat Mitt Romney. Drie dagen nadat hij de verkiezingen van Barack Obama verloor, hebben al meer dan 50.000 mensen zijn pagina 'unliked' op Facebook. Dat schrijft The Daily Dot.
Romney en Obama kregen er allebei op de dag van de verkiezingen nieuwe fans bij op Facebook en Twitter. Maar nadat de Republikein de verkiezingen had verloren, hielden zijn vrienden het ook snel voor gezien. Sinds afgelopen dinsdag zijn 55.025 Facebookgebruikers gestopt met het 'leuk vinden' van Romneys pagina, hij verliest ongeveer 847 vrienden per uur.
Obama heeft de afgelopen dagen zijn sociale-medianetwerk juist vergroot. Hij heeft nu 33,118,444 Facebook 'likes', dat zijn er 804,479 meer dan op de verkiezingsavond. En dat zijn er ook 20,982,472 meer dan Romney ooit heeft gehad.
Obama heeft nu 23 miljoen volgers op Twitter, een miljoen meer sinds zijn herverkiezing. Dat heeft waarschijnlijk ook te maken met het feit dat hij de meest populaire tweet ooit de wereld instuurde.
Romney heeft nadat hij de verkiezingen verloor zijn Facebookpagina nog precies twee keer bijgewerkt, waaronder een foto met de tekst 'Thank You'. Zijn laatste tweet was op de dag van de verkiezingen waarin hij zijn volgers opriep te gaan stemmen.
undefined
With your help, we will turn our country around and get America back on the path to prosperity. Please vote today mi.tt/UtXKer
— Mitt Romney (@MittRomney) November 6, 2012