Update

Gesink, Kelderman en Kruijswijk tekenen bij

De Nederlandse wielrenners Robert Gesink, Wilco Kelderman en Steven Kruijswijk blijven in ieder geval de komende twee jaar trouw aan het wielerteam dat nu onder de naam van Belkin rijdt. De klassementsrenners hebben hun contract verlengd.

null Beeld anp
Beeld anp

Manager van de ploeg, Richard Plugge, is zeer content met de nieuwe contracten bij de ploeg die gaat samenwerken met Lotto en BrandLoyalty. 'Met Robert, Wilco en Steven houden we goede klassementsrenners bij de ploeg. We zijn trots dat ze voor onze visie hebben gekozen. Samen met Laurens ten Dam, Sep Vanmarcke en Moreno Hofland heeft ons team een sterke basis.'

De talentvolle Kelderman had naar eigen zeggen ook de mogelijkheid om bij een andere ploeg verder te gaan, maar koos er bewust voor om bij zijn huidige ploeg te blijven. 'Er was interesse voor me, maar ik voel me goed in deze vertrouwde omgeving waarin ik als jonge renner voor mijn eigen kansen mag gaan', aldus Kelderman. 'Ik hoop volgend jaar de Tour de France te rijden.'

Voor Gesink komt de contractverlenging op een mooi moment nu hij op de weg terug is na een ingreep voor zijn hartritmestoornissen. 'Na een moeilijke tijd heb ik het gevoel dat ik op de juiste weg ben om opnieuw aan te sluiten bij de wereldtop en de komende jaren mooie dingen te laten zien. Binnen deze ploeg vind ik veel mensen terug die in het verleden onderdeel waren van mijn beste prestaties.'

'Voor onze ploeg is dit super goed nieuws', aldus ploegleider Nico Verhoeven. 'In feite staat er voor de komende 2 jaar nu een basis, waar we met name in het rondewerk verder mee kunnen. Bovendien is het heel fijn dat we als Nederlandse ploeg weer drie Nederlandse toppers hebben weten vast te leggen.'

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met Het Parool?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van Het Parool rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@parool .nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden