Emanuelson mogelijk niet tegen Ajax
Urby Emanuelson mist woensdagavond mogelijk het duel tussen AC Milan en zijn oude club Ajax in de Champions League. De Amsterdammer heeft een voetblessure overgehouden aan de competitiewedstrijd van zaterdag tegen Livorno.
Voor Ignazio Abate en Robinho komt de wedstrijd tegen Ajax zeker te vroeg. Trainer Massimiliano Allegri kan wel weer een beroep doen op de weer fitte Stephan El Shaarawy, die het eerste duel tussen beide clubs in de ArenA (1-1) miste.
AC Milan heeft een gelijkspel nodig om verder te bekeren in de Champions League. 'Maar we zullen niet alleen verdedigen', beloofde Allegri. 'Ajax is in goede doen, maar ik heb er vertrouwen in dat we met de steun van het publiek een goed resultaat kunnen neerzetten.'