Dvd over 'majoor' Bosshardt
AMSTERDAM - Een nieuwe dvd schetst een beeld van de in juni overleden 'majoor' Bosshardt.Omroep NCRV brengt de verzameling van documentaires en interviews in samenwerking met het Leger des Heils uit, maakte die laatste bekend. Majoor Bosshardt - Bijzonder Gewoon ligt vanaf donderdag in de winkels.
De dvd duurt ruim drie uur en bevat verscheidene programma's van de NCRV over de heilsoldate. Daaronder is de documentaire De Majoor uit 1993, die gaat over het dagelijks leven van Bosshardt. Verder ontbreekt de aflevering van Villa Felderhof uit 1996 niet. Daarin is de 'majoor' samen met artiest Herman Brood te gast in de Zuid-Franse villa van Rik Felderhof.
Ook de registratie van de uitvaart van de heilsoldate in Amsterdam staat op de dvd. Een deel van de film komt ten goede aan het onlangs opgerichte Majoor Bosshardt Fonds, dat een aantal door haar zelf uitgekozen goede doelen steunt.
Bosshardt verwierf landelijke bekendheid door haar liefdadigheidswerk op de Amsterdamse Wallen. Ze overleed op 25 juni op 94-jarige leeftijd. (ANP)
undefined