Drie nominaties voor Kraanhotel NDSM-werf
Het Faralda Kraanhotel in Amsterdam-Noord maakt in drie categorieën kans op een European Hospitality Award.
Het hotel, dat gevestigd is in een oude kraan op de NDSM-werf, opende zes maanden geleden de deuren. Prijzen zijn er te winnen op het gebied van technologie, innovatie en in de categorie 'Hotelier of the Year'.
Het Faralda Crane Hotel telt drie luxe suites, die tussen de 450 en 1600 euro per nacht kosten en op hoogtes van 35 en 50 meter liggen. In de kraan is ook een TV-studio en sinds kort kunnen mensen ook bungeejumpen vanaf het hoogste deel van de kraan.
De European Hospitality Awards worden uitgereikt in twaalf categorieën op 12 november in Londen. Edwin Kornmann Rudi, eigenaar en ontwikkelaar van het kraanhotel, zal de uitreiking in Londen bijwonen.
Hotel Andaz aan de Prinsengracht heeft 1 nominatie te pakken, in de catogorie Innovation in Service of The Year, waarop ook het Kraanhotel kans maakt.