Dj's vliegen van en naar Amsterdam voor Flying Dutch

Bekende Nederlandse dj's en danceacts maken zaterdag een toer langs drie steden, waaronder Amsterdam, voor de vierde aflevering van The Flying Dutch.

ANP
Dj Afrojack draait vorig jaar tijdens The Flying Dutch. Beeld anp
Dj Afrojack draait vorig jaar tijdens The Flying Dutch.Beeld anp

Het dancefestival wordt tegelijkertijd gehouden in Amsterdam, Rotterdam en Eindhoven. De optredende dj's vliegen per helikopter naar de verschillende festivallocaties en treden dus drie keer op.

De acts die heen en weer vliegen zijn: Fedde Le Grand, Afrojack, Armin van Buuren, Lucas & Steve, Don Diablo, Jebroer, W&W, R3HAB, Sunnery James & Ryan Marciano en Tiësto.

Op de drie plaatsen worden tienduizenden bezoekers verwacht. De feesten beginnen om 12.00 uur en duren tot 23.00 uur. De locaties zijn het N1-Park in Amsterdam-Westpoort, dat voor de gelegenheid is omgedoopt tot het The Flying Dutch Park, Ahoy Buiten in Rotterdam en het E3 Strand Eersel vlakbij Eindhoven.

Internationale succes
Het festival wordt gehouden op de eerste 'Dag van de Nederlandse Dance'. Dit is een initiatief van Buma Music Academy en The Flying Dutch. De dag is in het leven geroepen om het nationale en internationale succes van de Nederlandse dancemuziek te vieren en eren.

In de week voorafgaand aan het festival vonden al verschillende activiteiten plaats via het scholennetwerk van Buma Music Academy om dancemuziek onder de aandacht te brengen bij jongeren.

Wilt u belangrijke informatie delen met Het Parool?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van Het Parool rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@parool .nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden