Update

De complete loting voor het WK Brazilië 2014

Het Nederlands elftal speelt in de WK-kwalificatiereeks onder meer tegen Turkije, dat momenteel onder leiding staat van Guus Hiddink. Dat heeft de loting vandaag in Rio de Janeiro uitgewezen.

null Beeld afp
Beeld afp

Oranje komt in groep D verder uit tegen Hongarije, Roemenië, Estland en Andorra. De groepswinnaar plaatst zich voor het WK van 2014 in Brazilië.

Resultaten van de loting:

Europa - Groepsindeling:

Groep A
Kroatië
Servië
België
Schotland
Macedonië
Wales

Groep B
Italië
Denemarken
Tsjechië
Bulgarije
Armenië
Malta

Groep C
Duitsland
Zweden
Ierland
Oostenrijk
Faroer Eilanden
Kazachstan

Groep D
Nederland
Turkije
Hongarije
Roemenië
Estland
Andorra

Groep E
Noorwegen
Slovenië
Zwitserland
Albanië
Cyprus
IJsland

Groep F
Portugal
Rusland
Israël
Noord-Ierland
Azerbeidjan
Luxemburg

Groep G
Griekenland
Slowakije
Bosnië-Herzegovina
Litouwen
Letland
Liechtenstein

Groep H
Engeland
Montenegro
Oekraïne
Polen
Moldavië
San Marino

Groep I
Spanje
Frankrijk
Wit-Rusland
Georgië
Finland

Oceanië - Groepsindeling:

Groep A
Vanuatu
Nieuw-Caledonië
Winnaar ronde 1
Tahiti

Groep B
Fiji Eilanden
Nieuw-Zeeland
Solomon Eilanden
Papoea-Nieuw-Guinea

Noord-Amerika, Centraal Amerika en Cariben -
Groepsindeling:

Groep A
Verenigde Staten
Jamaica
Winnaar voorronde groep E (Grenada, Guatemala, St.Vincent, Belize)
Winnaar voorronde groep F (Haïti, Antigua, Curacao, Maagden Eilanden)

Groep B
Mexico
Costa Rica
Winnaar voorronde groep A (El Salvador, Suriname, Kaaiman Eilanden, Dominicaanse Republiek)
Winnaar voorronde groep B (Trinidad en Tobago, Guyana, Barbados, Bermuda)

Groep C
Honduras
Cuba
Winnaar voorronde groep D (Canada, St. Kitts en Nevis, Puerto Rico, St. Lucia)
Winnaar voorronde groep C (Panama, Dominica, Nicaragua, Bahamas)

Azië - Groepsindeling:

Groep A
China
Jordanië
Irak
Singapore

Groep B
Noord-Korea
Koeweit
Verenigde Arabische Emiraten
Libanon

Groep C
Japan
Oezbekistan
Syrië
Zuid-Korea

Groep D
Australië
Saoedi-Arabië
Oman
Thailand

Groep E
Iran
Qatar
Bahrein
Indonesië

Afrika -Groepsindeling:

Groep A
Zuid-Afrika
Botswana
Centraal Afrika
Winnaar voorronde 7: Somalië - Ethiopië

Groep B
Tunesië
Kaapverdische Eilanden
Sierra Leone
Winnaar voorronde 6: Equatoriaal Guinee - Madagascar

Groep C
Ivoorkust
Marokko
Gambia
Winnaar voorronde 12: Tsjaad - Tanzania

Groep D
Ghana
Zambia
Soedan
Winnaar voorronde 8: Lesotho - Burundi

Groep E
Burkina Fasso
Gabon
Niger
Winnaar voorronde 11: Sao Tomé e Principe - Kongo

Groep F
Nigeria
Malawi
Winnaar voorronde 1: Seychellen - Kenia
Winnaar voorronde 3: Djobouti - Namibië

Groep G
Egypte
Guinee
Zimbabwe
Winnaar voorronde 5: Comoros - Mozambique

Groep H
Algerije
Mali
Benin
Winnaar voorronde 9: Eritrea - Rwanda

Groep I
Kameroen
Libië
Winnaar voorronde 2: Guinee Bisau - Togo
Winnaar voorronde 10: Swaziland - Congo DR

Groep J
Senegal
Oeganda
Angola
Winnaar voorronde 4: Mauritius - Liberia

null Beeld reuters
Beeld reuters
null Beeld epa
Beeld epa
null Beeld EPA
Beeld EPA
null Beeld afp
Beeld afp
null Beeld afp
Beeld afp
null Beeld ap
Beeld ap
Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met Het Parool?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van Het Parool rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@parool .nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden