Amerikaanse sterren door het dolle na herverkiezing Obama
Veel Amerikaanse beroemdheden hebben uitzinnig gereageerd op de verkiezingswinst van Barack Obama. Hij verzekerde zich ten koste van Mitt Romney van een tweede termijn als president van de Verenigde Staten. De sterren feliciteerden 'hun' leider via Twitter.
'Gefeliciteerd meneer de president. We zijn vanavond zo trots om Amerikaan te zijn', liet Lady Gaga weten. 'We kunnen niet gelukkiger zijn.'
Gemaakte lach
Cher hield het niet droog. 'Dit is een van de beste avonden van mijn leven. De tranen rollen over mijn wangen', schreef de zangeres. 'De gedachte dat ik naar Romneys gemaakte lach zou moeten luisteren is genoeg om me te laten huilen.'
undefined
OMG ! IM SO HAPPY ! THIS IS ONE OF THE GREAT NITES OF MY LIFE !!!!TEARS R STREAMING DOWN MY FACE ! WOMEN WE HAVE A CHAMPION !!!
— Cher (@cher) November 7, 2012
'Dit is wat er gebeurt als je Sesamstraat probeert te naaien', twitterde Maroon 5-zanger Adam Levine. Romney liet tijdens zijn campagne weten te willen bezuinigen op de omroepen, waardoor het kinderprogramma zou verdwijnen.
That's what happens when you fuck with Sesame Street.
— Adam Levine (@adamlevine) November 7, 2012
Donald Trump, die fel anti-Obama is, stak daarentegen niet onder stoelen of banken dat de uitslag hem niet bevalt. Hij noemde de verkiezing onder meer een 'parodie' en riep op tot een protestmars. 'Ons land is nu in serieuze en ongekende problemen, als nooit tevoren.'
Our country is now in serious and unprecedentedtrouble...like never before.
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 7, 2012
This election is a total sham and a travesty. We are not a democracy!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 7, 2012