Aftrap ADE met 'house-grondlegger' Chuck Roberts
Voor dance- en technoliefhebbers is het grote aftellen tot woensdag begonnen. Dan gaat de 22e editie van het Amsterdam Dance Event van start. De symbolische opening is al een dag eerder om 15.45 uur in Mary Go Wild op de Zeedijk.
Dan krijgt house dj Chuck Roberts de iconische gele ADE-cube overhandigd van Richard Zijlma, de directeur van het Amsterdam Dance Event.
Misschien gaat niet bij iedereen meteen een belletje rinkelen bij het horen van die naam. Toch geldt Chuck Roberts als een van de grondleggers van de moderne house, onder andere door zijn track My House (In the Beginning there was Jack), die hij 30 jaar geleden produceerde.
De overhandiging wordt vanaf 15.00 uur voorafgegaan door een vraaggesprek met Chuck Roberts, over de normen en waarden binnen de housecultuur. Direct na het gesprek met de dj overhandigt Richard Zijlma samen met nachtburgemeester Mirik Milan de ADE Cube.
Ter ere van het Amsterdam Dance Event is de A'DAM Toren dinsdag vanaf 19.00 uur geel verlicht. De organisatie van ADE komt dinsdag voor een openingsborrel bijeen in de membersclub van de toren.
Meer ADE? Kijk op onze verzamelpagina.