'Uitgewiste' ex doet boekje open over 'lamzak' Clarkson
Ze hadden slechts een kort huwelijk en ook nog eens voordat de man wereldberoemd werd. 22 jaar geleden waren Top Gear-presentator Jeremy Clarkson en Alex Hall kort verliefd op elkaar. 'Daarna heeft hij me uit zijn leven gewist, terwijl ik al 20 jaar met die man geconfronteerd word.'
De naam van Alexandra Hall komt niet voor in de vuistdikke biografie over Clarkson, terwijl het stel in 1989 nog kort als getrouwd te boek heeft gestaan. Dat meldt het Engelse Mailonline vandaag.
Hall hield dat niet lang vol: 'Ik ben bij hem weggegaan omdat het een luie lamzak is die door zijn kettingroken de hele dag stonk als een asbak. Daarnaast is de man enorm aandachtsgeil en interesseert het hem niets wat een ander hem te melden heeft.' Een bekende uitspraak van Clarkson luidt: Er zijn maar twee meningen; de mijne en de verkeerde.'
Affaire
Hall claimt de ze tijdens het tweede huwelijk van Clarkson nog een affaire met hem heeft gehad. Een rechter verbood haar vorig jaar om 'intieme details' over deze affaire wereldkundig te maken.
Omdat Clarkson zo bekend is wordt Hall nog dagelijks met hem geconfronteerd: 'Daar kom ik van mijn leven niet meer onder vandaan vrees ik.' Kort na het huwelijk had Hall een relatie met een vriend van Clarkson, waardoor ze nog lang met hem in de buurt vertoefde.
Hall is tegenwoordig succesvol onderneemster en moeder van drie kinderen. Clarkson is sinds 1993 getrouwd met Francie en heeft ook drie kinderen. Clarkson is echter diverse malen betrapt op slippertjes.