Nederlandse kansen op Internationale Emmy

Twee Nederlandse producties maken maandag kans op een Emmy Award. De uitreiking van de 46e International Emmy Awards is maandagavond in New York.

ANP
null Beeld anp
Beeld anp

De prijzen gaan naar elf televisieproducties die buiten Amerika zijn gemaakt. De Nederlandse nominaties zijn 'Etgar Keret - Een waargebeurd verhaal van de NTR' in de categorie Arts Programming en 'De wereld van Puck' van de EO is genomineerd voor beste documentaire.

'Etgar Keret - Een waargebeurd verhaal' is gemaakt door Stephane Kaas en Rutger Lemm. Zij onderzochten hoe de Israëlische schrijver Etgar Keret zo'n goede verteller kon worden.

Puck
'De wereld van Puck' is een documentaire van Gert-Jan de Vries die ruim twintig jaar lang zijn gezin filmde. Zijn dochter Puck bleek negen maanden na haar geboorte zwaar gehandicapt. Gert-Jan filmt en interviewt zijn vrouw, zoons en dochter vanaf de zwangerschap.

Wilt u belangrijke informatie delen met Het Parool?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van Het Parool rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@parool .nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden