Update
Vrouw (67) en hond doodgereden in IJmuiden, drie personen aangehouden
Een automobilist heeft vrijdagavond in IJmuiden een vrouw (67) en haar hond doodgereden en is daarna doorgereden. Later op de avond meldden zich op het politiebureau drie personen. Zij zijn aangehouden. Hun rol bij het verkeersongeval wordt onderzocht, meldt de politie.
De aanrijding vond rond 22.50 uur plaats op de IJmuiderstraatweg, die langs het kanaal in IJmuiden loopt. Volgens de politie overleden de vrouw en de hond kort na de aanrijding op de plaats van het ongeval.
De politie heeft de auto die vermoedelijk bij de aanrijding betrokken was in beslag genomen.
De politie is op zoek naar een zwarte auto die betrokken zou zijn geweest bij het ongeval. De auto en bestuurder waren niet meer aanwezig op de plaats van het ongeval. De auto heeft waarschijnlijk schade aan de voorkant. Heeft u iets gezien? Neem contact op via 0900-8844,
— Politie Eenheid Noord-Holland (@POL_Eenheid_NH) 24 maart 2023