Nieuws
Verkeersregelaar aangereden op Stadhouderskade
Op de Stadhouderskade, ter hoogte van het Rijksmuseum, is zaterdagmiddag een verkeersregelaar (55) aangereden. De man werd aangereden door een auto.
De verkeersregelaar bleef zeker een kwartier op de grond liggen. Toen de ambulance kwam, was het slachtoffer aanspreekbaar en kon hij opstaan. Met verwondingen aan zijn hoofd is de verkeersregelaar meegenomen naar het ziekenhuis.
Vervolgens heeft de politie de straat vrijgegeven. Deze was tijdelijk afgesloten. Over de oorzaak van het ongeluk is nog niks bekend.
Op de kruising tussen de Stadhouderskade en de Hobbemakade is de weg gedeeltelijk opengebroken en zijn de verkeerslichten buiten werking. Verkeersregelaars worden daar ingezet om het verkeer in goede banen te leiden.