Ramkraak op Louis Vuittonwinkel in de P.C. Hooftstraat
De P.C. Hooftstraat in Zuid is in de nacht van woensdag op donderdag wederom opgeschrikt door een ramkraak. Volgens AT5 was dit keer de Louis Vuittonwinkel het doelwit. Na een achtervolging heeft de politie één verdachte kunnen aanhouden.
Rond 04.00 uur kreeg de politie een melding van de ramkraak. Eenmaal ter plaatse was er geen voertuig meer te zien, maar bleek wel de voorgevel van het pand flink beschadigd. Enkele kilometers verder kon de politie op de Herculesstraat een 27-jarige verdachte aanhouden, daarbij werd een waarschuwingsschot gelost. Bij de ramkraak is een groot bedrag aan goederen buitgemaakt.
Op de Herculesstraat werd ook een beschadigde Seat Ibiza aangetroffen die vermoedelijk bij de ramkraak is gebruikt. Deze auto is tussen woensdag 16 december 15.00 uur en donderdag 17 december 05.00 uur gestolen op de Kinkerstraat in West. De politie vraagt getuigen van de ramkraak of van de autodiefstal zich te melden.
Tweede ramkraak
Het is de tweede ramkraak in de P.C. Hooftstraat in een week tijd. Vorige week ramde een auto de gevel van een kledingwinkel. Toen werden twee daders aangehouden na een achtervolging waarbij ook een politiehelikopter werd ingezet.
Ook waren vorige week een kledingwinkel in het World Fashion Centre op het Koningin Wilhelminaplein en een tabakswinkel op het Hoofddorpplein doelwit van een ramkraak. Hierbij werden geen aanhoudingen verricht.