Dat zou Carrie nooit doen: SJP draagt twee keer dezelfde jurk
09-12-11 16:48 uur
© reuters
Sarah Jessica Parker (SJP) verraste woensdag vriend en vijand door op twee evenementen te verschijnen in dezelfde outfit. Of het nu om een bewuste keuze gaat of gebrek aan tijd, zoiets hadden we niet verwacht van een fashionista als Sarah Jessica.
We kregen de lange jurk met print van Valentino voor het eerst te zien op de première van New Year's Eve, de nieuwste film van de 46-jarige actrice. Enkele uurtjes later verscheen ze op een feest van ontwerper Valentino, met dezelfde jurk, schoenen en zelfs juwelen.
Manlief Matthew Broderick, die haar vergezelde, recycleerde ook zijn outfit. Wellicht had het stel te weinig tijd om zich te verkleden tussen de twee rode loper-momenten. Maar van iemand die zo bezig is met mode hadden we verwacht dat ze daar wel tijd voor zou vinden.
Carrie Bradshaw, SJP's alter ego uit Sex And The City, zou haar dit niet zomaar vergeven.
(Redactie)