*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Gouden film voor Iep!

01-03-10   16:16 uur

UTRECHT - De Nederlands-Belgische co-productie Iep! heeft de status van gouden film bereikt. Dat heeft het Nederlands Film Festival maandag bekendgemaakt. Binnen tien dagen na de première (op 17 februari) hebben meer dan 100.000 bezoekers de film gezien.

Madelief Vermeulen (Loetje), Kenadie Jourdin-Bromley (Viegeltje) uit Canada en Ties Dekker (Bor), de hoofdrolspelers van de bioscoopfilm IEP! ANP
Madelief Vermeulen (Loetje), Kenadie Jourdin-Bromley (Viegeltje) uit Canada en Ties Dekker (Bor), de hoofdrolspelers van de bioscoopfilm IEP! ANP
Iep! is gebaseerd op het gelijknamige kinderboek van Joke van Leeuwen. Het gaat over Viegeltje, een meisje met vleugeltjes in plaats van armen. Vogelkijker Warre vindt haar onder een struik en neemt haar mee naar zijn vrouw. Warre en Tine proberen haar op te voeden als een gewoon meisje, maar Viegeltje vliegt weg.

Viegeltje wordt gespeeld door de Canadese Kenadie Jourdin-Bromley. De overige (hoofd-)rollen worden vertolkt door Huub Stapel, Joke Tjalsma en Madelief Vermeulen. (ANP)


SHOWNIEUWS

Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool