*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

NS: toch geld ondanks negatief reisadvies

14-01-10   19:12 uur
Een NS-trein in een winters landschap. ANP

UTRECHT - De Nederlandse Spoorwegen (NS) geven reizigers die vertraging opliepen toen een negatief reisadvies gold toch geld terug. Ze doen dat in lijn met de regeling geld-terug-bij-vertraging. Dat meldde reizigersorganisatie Rover donderdag. De NS bevestigde dit.

De NS ziet het als goedmakertje richting reizigers die de dupe zijn geworden van de vertragingen door het winterse weer.

Mensen die op de betreffende dagen meer dan een half uur vertraging opliepen, kunnen een verzoek indienen bij de klantenservice van de NS. Dat kan telefonisch, aan het loket of via de website. Volgens de regeling krijgen reizigers die meer dan een half uur vertraging oplopen de helft van de prijs van het kaartje terug, bij een uur of meer alles.

Reizigers die al een verzoek hebben ingediend, hoeven dat niet opnieuw te doen. Het negatieve reisadvies gold van zondag 20 december tot en met dinsdag 22 december. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

GESPONSORDE LINKS


PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool