*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Politie arresteert hooligans in Amsterdam

28-07-10   18:09 uur
Supporters van PAOK. Foto AP
update
AMSTERDAM - De politie van Amsterdam heeft woensdagavond acht Ajax-supporters aangehouden, vooral voor openlijke geweldpleging. Enkelen van hen gedroegen zich gewelddadig tegenover de politie, aldus een woordvoerder. Ze gooiden bijvoorbeeld met blikjes bier naar de mobiele eenheid.

De arrestaties werden verricht in de binnenstad van Amsterdam en nabij de Amsterdam Arena. Het was woensdag op sommige momenten onrustig in de hoofdstad door een wedstrijd van Ajax tegen het Griekse PAOK Saloniki woensdagavond in de Arena. De ME heeft een paar korte charges moeten verrichten.

Er waren enkele duizenden supporters van PAOK Saloniki in Amsterdam. De politie moest eerder op de dag al ingrijpen omdat een groep ''vermoedelijke Ajax-supporters'' op de Dam naar een groep Griekse fans wilde gaan. Er waren woensdagavond veel agenten op de been om de twee groepen in de stad gescheiden te houden.

PAOK Saloniki treft Ajax voor een wedstrijd in de voorronde van de Champions League. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool