*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Groot sneeuwballengevecht in het Vondelpark

11-01-10   13:41 uur
Dinsdagavond kan iedereen naar hartenlust sneeuwballen gooien in het Amsterdamse Vondelpark. Foto Dingena Mol

AMSTERDAM - Altijd al sneeuwballen willen gooien, maar u voelt zicht te oud? Dinsdagavond kan iedereen naar hartenlust sneeuwballen gooien in het Amsterdamse Vondelpark. De activiteitensite nieuwemensenlerenkennen.nl organiseert dan een heus sneeuwballengevecht.

Via internet hebben zich al meer dan honderd mensen gemeld. De meeste deelnemers zijn singles in de leeftijd van 20 tot 45 jaar, aldus de woordvoerder maandag. ''Wat is er met dit weer leuker dan ongenegeerd sneeuwballen gooien?'', zegt initiatiefnemer Carlo Vuur. Volgens hem vinden veel mensen het leuk om wildvreemden uit te dagen voor ouderwetse sneeuwpret. Na afloop is er voor iedereen een glaasje glühwein.

Nieuwemensenlerenkennen.nl is een site die ontmoetingen organiseert voor mensen tussen de 20 en 45 jaar. Vorig jaar hield de organisatie een picknick in het Vondelpark waaraan ruim 430 mensen deelnamen. De picknick is aangemeld voor opname in het Guiness Book of Records, aldus de organisatie. (HET PAROOL)

Mail uw foto's van het sneeuwgevecht naar
internet@parool.nl (min 800 pixels breed) voor publicatie op de website.


gerelateerde artikelen

Alles over

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool