*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Heemskerk komt met wet tegen sms-diensten

22-01-10   08:30 uur

DEN HAAG - Staatssecretaris Frank Heemskerk (Economische Zaken) komt met wetgeving om misleidende sms-diensten aan te pakken. Ook wil hij dat de gedragscode rond sms-diensten wordt aangescherpt, zo laat hij de Tweede Kamer vrijdag weten in een brief.

SMS-diensten worden steviger aangepakt. ANP
SMS-diensten worden steviger aangepakt. ANP
In de Kamer vroegen onder meer PvdA en SP afgelopen week opheldering over sms-diensten waarbij met name jongeren ongewild vast kunnen komen te zitten aan een abonnement als ze gebruik maken van een sms-dienst voor ringtones en spelletjes. Volgens onderzoek is een kwart van de jongeren daar weleens het schip mee ingegaan.

De staatssecretaris heeft de in 2008 herziene afspraken met onder meer telefoonmaatschappijen en sms-dienstverleners onder de loep genomen en concludeert dat het roer om moet. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool