*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

SBM Offshore ziet groeimogelijkheden

18-08-10   07:50 uur

SCHIEDAM - Dienstverlener aan de olie- en gasindustrie SBM Offshore ziet in de huidige marktomstandigheden voldoende kansen om te groeien. Het bedrijf heeft voor bijna 11 miljard dollar aan opdrachten in de boeken en verwacht de komende jaren aanvullende klussen in met name Brazilië en West-Afrika. Dat heeft SBM woensdag bekendgemaakt.

SBM, dat onder meer tankers ombouwt tot productie-, opslag en overslagvaartuigen, haalde in de eerste helft van dit jaar een nettowinst van 92,5 miljoen dollar. In de eerste helft van vorig jaar bleef onder de streep 95,5 miljoen dollar over. De omzet was stabiel op 1,4 miljard dollar. De nettowinst is een stuk lager dan de 105 miljoen dollar die door analisten werd voorspeld, terwijl de omzet voldoet aan de verwachting.

Het bedrijf handhaaft de verwachting dat de omzet dit jaar gelijk zal zijn aan de 2,95 miljard dollar die vorig jaar werd behaald. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool