*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Vroegere Fortis-top in lappenmand

25-10-08   12:14 uur
Jean-Paul Votron
Jean-Paul Votron
BRUSSEL - Ex-Fortis topman Jean-Paul Votron ligt met een burn-out in het ziekenhuis. Dat meldt de Vlaamse krant Het Laatste Nieuws zaterdag. Het dagblad baseert zich op bronnen in de Belgische financiële wereld.

Votrons aandoening zou het gevolg zijn van de kredietcrisis en de schuld die hij in de schoenen geschoven krijgt voor de neergang van bankverzekeraar Fortis. Votron gaf vorig jaar leiding aan de overname door Fortis van ABN Amro, maar het bedrag (24 miljard) bleek te hoog voor Fortis. In juli moest Votron aftreden.

Votron is niet de enige met gezondheidsklachten als gevolg van de financiële crisis. Zo kwam Maurice Lippens, de vroegere voorzitter van Fortis, begin oktober al thuis te zitten met hartklachten en een hoge bloeddruk. Herman Verwilst, de kortstondige opvolger van Votron, werd in september even ter observatie in het ziekenhuis opgenomen. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

Volg Het Parool op Twitter
shop

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool