*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Nog geen definitief akkoord over Opel

15-10-09   20:09 uur
Eerder deze week meldden verscheidene media dat Magna dicht bij een akkoord was met de ondernemingsraad van Opel over een besparing van 265 miljoen euro op de loonkosten van het personeel. Foto EPA
Eerder deze week meldden verscheidene media dat Magna dicht bij een akkoord was met de ondernemingsraad van Opel over een besparing van 265 miljoen euro op de loonkosten van het personeel. Foto EPA
BERLIJN - Het definitieve overnameakkoord over Opel tussen autogigant General Motors en het Canadese Magna heeft vertraging opgelopen. Volgens vakbonden moeten eerst nog verscheidene kwesties uit de weg geholpen worden, waaronder een conflict met de vakbonden over banenreducties.

De ondertekening van de overeenkomst stond voor donderdag op de agenda. ,,Alles wat we nu weten is dat er waarschijnlijk geen handtekeningen zullen worden gezet. Voor vrijdag staat een nieuwe vergadering gepland'', zei een vakbondsleider tegenover persbureau AFP.

Eerder deze week meldden verscheidene media dat Magna dicht bij een akkoord was met de ondernemingsraad van Opel over een besparing van 265 miljoen euro op de loonkosten van het personeel. In ruil daarvoor zouden de werknemers van Opel samen een belang van 10 procent in het nieuwe bedrijf krijgen. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

Volg Het Parool op Twitter
shop

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool