Heineken vindt nieuwe baas Amerikaanse tak
29-09-09 18:03 uur
Dolf van den Brink is per 1 oktober de nieuwe leidinggevende van Heineken USA. Foto ANP
WHITE PLAINS - Bierbrouwer Heineken heeft een nieuwe leidinggevende gevonden voor de Amerikaanse tak van het concern, Heineken USA. Dolf van den Brink neemt per 1 oktober het roer over van John Nicolson, die de functie tijdelijk vervulde. Dat heeft het bedrijf dinsdag bekendgemaakt.
Van den Brink werkt nu nog voor Heineken in de Democratische Republiek Congo. Nicolson nam de taken in de Verenigde Staten waar, sinds Don Blaustein ruim een maand geleden opstapte wegens onenigheid over de koers die Heineken in de Verenigde Staten vaart.
Heineken zag in de eerste maanden van dit jaar de volumes in grote markten, zoals Europa en de Verenigde Staten, flink dalen. Met name in de VS verruilden veel consumenten het duurdere Heineken voor goedkopere alternatieven. (ANP)