*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

5 jaar cel voor praten over seks

09-02-10   14:13 uur

RIYAD - Een Saudiër die vorig jaar op de televisie vrijuit vertelde over zijn seksleven, is in hoger beroep tot vijf jaar cel en duizend zweepslagen veroordeeld. Dit hebben Saudische media dinsdag gemeld.

De beroepsrechters bevestigden een uitspraak die vorig jaar in eerste aanleg is gedaan. De man verscheen in juli in een programma van het in Libanon gevestigde televisiestation LBC, een populaire zender in Saudi-Arabië. Hij sprak in de talkshow openlijk over het oppikken van vrouwen en toonde allerlei seksspeeltjes. De gescheiden vader van vier kinderen vertelde verder op zijn veertiende door zijn buurvrouw te zijn ontmaagd.

Nooit eerder sprak een Saudische man op televisie zo openlijk over zijn liefdesleven. Het programma leidde tot grote ophef in het conservatieve koninkrijk. (ANP)


OPMERKELIJK

Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool