*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Debuutalbum TVOH-winnares Iris verschijnt begin mei

23-01-12   13:47 uur
© anp

Het debuutalbum van Iris Kroes, winnares van The Voice Of Holland, ligt binnen honderd dagen in de winkels. Dat zegt Robin van Beek van 8Ball Music.

'We houden hetzelfde tijdpad aan dat we vorig ook met Ben Saunders volgden', zegt Van Beek tegen entertainmentbusiness.nl . 'Het enige verschil is dat we nu met alle vier de finalisten verder gaan. Met ieder van hen gaan we een eigen liedje opnemen. Alleen met Iris  - van wie ook het nummer Someone Like You beschikbaar komt als download - maken we ook een compleet album.'

De 19-jarige Kroes won afgelopen vrijdag de finale van de tweede editie van The Voice Of Holland.  Met 51% van de stemmen versloeg zij runner-up Chris Hordijk maar nipt.

Ook de excentrieke TVOH-finalist Paul Turner gaat een album opnemen. De werktitel is er al: Planet Paul. (Redactie)


gerelateerde artikelen

Alles over

GESPONSORDE LINKS



PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool