*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Onderzoek naar lekken duet Jackson en Kravitz

05-01-10   06:53 uur
Lenny Kravitz. Foto Bruno Press

NEW YORK - Platenmaatschappij Sony heeft de jacht geopend op de persoon die verantwoordelijk is voor het uitlekken van een kort duet tussen de inmiddels overleden poplegende Michael Jackson en zanger Lenny Kravitz. Dat meldde het Britse muziekmagazine Contactmusic dinsdag.

Een ruwe versie van het nummer Another Day verscheen maandag op internet, maar het is nog onduidelijk wie verantwoordelijk is voor het lek. Kravitz wast zijn handen in elk geval in onschuld. ''Mijn kopie van het nummer ligt in een kluis'', stelde de zanger, die hoopt dat de complete versie van het duet later alsnog wordt uitgebracht. De platenmaatschappij heeft inmiddels een legertje advocaten opgetrommeld om het nummer zo snel mogelijk van internet te laten verwijderen.

Volgens Kravitz heeft de persoon die het nummer online heeft gezet, niets met het duet te maken. ''Het nummer is opgenomen door Michael en mezelf. Ik produceerde het voor hem, schreef het nummer en bespeelde alle instrumenten'', aldus de rocker. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

GESPONSORDE LINKS



PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool