*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Brigitte Bardot steunt Marine le Pen 'om de dieren'

22-02-12   13:40 uur
Brigitte Bardot toen en nu

De Franse actrice en dierenactiviste Brigitte Bardot heeft openlijk haar steun uitgesproken voor Marine le Pen.

Bardot roept in een open brief 'de gekozenen' op om Marine Le Pen snel te steunen omdat die 'de dieren verdedigt en omdat ze de moed heeft Frankrijk weer de rol te laten spelen die het in de wereld heeft'.

Le Pen kan de steun goed gebruiken. Op financieel vlak gaat het slecht met haar. Er komt geen geld meer binnen in haar partijkas als gevolg van een uitspraak van het constitutionele hof.

Volgens de nieuwste opiniepeiling krijgt Marine Le Pen 17 procent van de ondervraagden achter zich. President Nicolas Sarkozy staat nu op 27 procent en komt zo verrassend dicht bij de socialistische oppositieleider François Hollande, die 28 procent krijgt als er nu verkiezingen zouden zijn.
(Redactie )


BUITENLAND

Alles over

ACHTERGROND

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool