*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Duitse politie arresteert ontsnapte crimineel

29-11-09   12:54 uur
De Duitse politie heeft een van de twee ontsnapte criminelen opgepakt. Foto ANP
De Duitse politie heeft een van de twee ontsnapte criminelen opgepakt. Foto ANP
ESSEN - De Duitse politie heeft zondag een van de twee criminelen gearresteerd, die donderdag uit een gevangenis in Aken ontsnapten. Het gaat om de 50-jarige Michal Heckhoff, die onder meer vastzat voor moord.

Heckhoff werd aangehouden in Mülheim an der Ruhr, iets ten westen van Essen. Omstanders hadden de vluchtauto van de criminelen zien staan en de politie gewaarschuwd. Peter Paul Michalski (46) is nog op de vlucht, aldus de politie.

De politie had het publiek opgeroepen om uit te kijken naar de vluchtauto, maar geen actie te ondernemen tegen het ''gewelddadige en meedogenloze'' duo. De vluchtauto was zaterdag gestolen van een ouder echtpaar uit Essen. Heckhoff en Michalski zouden het stel urenlang hebben laten rondrijden, voordat ze uit de auto gezet werden.

De criminelen kregen bij hun ontsnapping hoogstwaarschijnlijk hulp van binnenuit. De politie arresteerde vrijdag een 40-jarige gevangenismedewerker, die het duo naar buiten zou hebben geloodst en ze van dienstwapens met munitie zou hebben voorzien. (ANP)


BUITENLAND

Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool