*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Voor het eerst dient afdeling CDA motie kinderpardon in

14-02-12   12:22 uur
Minister Leers. © anp

De fractie van het CDA in Maastricht dient tijdens de komende raadsvergadering op 28 februari een motie voor een kinderpardon in. Het is voor het eerst dat een afdeling van het CDA dat doet, de partij van minister Gerd Leers van Immigratie en Asiel.

Dat zei voorzitster Vivianne Heijnen van de CDA-raadsfractie vandaag. 'We willen een signaal afgeven', zei Heijnen. De motie roept het stadsbestuur op er bij minister Leers op aan te dringen deze kinderen niet terug te sturen naar het land van hun ouders. Leers is oud-burgemeester van Maastricht.

Het CDA praat nog met andere partijen in de raad om samen een motie in te dienen. Ook PvdA, GroenLinks, D66 en Senioren Partij Maastricht hebben aangekondigd een motie kinderpardon in te dienen. Ook in veel andere gemeenten gebeurt dit. (ANP/Redactie)


BINNENLAND

Alles over

ACHTERGROND

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool