*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

VARAgids verklaart Aldith Hunkar dood

31-01-12   12:35 uur
© ANP
update

Een pijnlijke blunder voor de VARAgids. Die publiceerde in een lijst met inmiddels overleden geïnterviewden de naam van Aldith Hunkar. Dat had echter niet de naam van de tv-presentatrice moeten zijn, maar die van haar zus Aisha, die wel overleden is.

Op Twitter wordt inmiddels druk bericht over de flater. Hunkar zelf schrijft via haar twitteraccount: 'Mijn zus @AishaHunkar is wel overleden. Die had jaren voor VARA gewerkt, maar kon geen bloemetje vanaf.'

Inmiddels heeft de oud-nieuwslezer van de NOS contact gehad met de redactie van de VARAgids. Een redacteur heeft laten weten een fout te hebben gemaakt en het wordt gerectificeerd.

De reacties van andere twitteraars variëren van 'vreselijk pijnlijk!' tot 'Ouch! VARA is niet zo verschillig'.
(Redactie)


BINNENLAND

Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool