*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Weer wapens gevonden bij controle langs A4

18-12-11   20:16 uur
©anp
Tijdens een controle op parkeerplaats Den Ruygen Hoek langs de A4 heeft het Korps landelijke politiediensten (KLPD) zaterdag een nepvuurwapen, een schroevendraaier en drie messen in beslag genomen. Hierover bericht RTV-NH.

De verkeerspolitie trof eveneens zeven zakjes softdrugs aan en een kleine hoeveelheid GHB. Er werden in totaal 50 voertuigen en 110 personen gecontroleerd. Drie mensen werden aangehouden wegens rijden onder invloed, bezit van een nepvuurwapen of het niet kunnen tonen van hun identiteitsbewijs.

Den Ruygen Hoek in de gemeente Haarlemmermeer is sinds 1 december aangewezen als veiligheidsrisicogebied. In het verleden werd de parkeerplaats veel gebruikt voor criminele activiteiten. De politie controleerde er vorige week ook al en nam toen onder meer zes messen en een 60 centimeter lange ijzeren staaf in beslag.


Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool