*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

50PlusBeurs trekt veel bezoekers - vooral interesse in elektrische fietsen

18-09-11   17:45 uur
© anp

Een recordaantal van bijna 105.000 belangstellenden heeft afgelopen week de 50PlusBeurs in de Jaarbeurs in Utrecht bezocht. Het evenement voor senioren werd voor de 19de keer georganiseerd. Dat heeft de organisatie vandaag gemeld.

© anp
Vorig jaar kwamen nog ruim 98.000 belangstellenden op het evenement af. De toename van het aantal bezoekers is volgens de organisatie vooral te danken aan de uitbreiding van vijf naar zes beursdagen.

De bezoekers waren dit jaar vooral geïnteresseerd in elektrische auto's en fietsen, maar de stands over vakanties in eigen land en comfortabele woninginrichting trokken ook veel senioren.

Ook maatschappelijke organisaties als ouderenbonden, vakbeweging en politieke partijen kregen veel toeloop. Vermoedelijk speelt de pensioenkwestie hierbij een rol. FNV-voorzitter Agnes Jongerius ging onder meer in debat met bezoekers. (ANP/Redactie)
© anp
© anp
© anp
© anp


BINNENLAND

Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool