*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Irrgang en Van Velzen geen kandidaat

05-03-10   10:09 uur

SP-Kamerlid Ewout Irrgang. ANP
SP-Kamerlid Ewout Irrgang. ANP
DEN HAAG - De SP-Tweede Kamerleden Ewout Irrgang en Krista van Velzen willen geen fractievoorzitter worden nu Agnes Kant zich heeft teruggetrokken. Zij hebben dat vrijdag desgevraagd laten weten.

SP-Kamerleden kunnen zich tot 14 uur vrijdag aanmelden als kandidaat. Jan Marijnissen en Harry van Bommel lieten donderdag al meteen weten niet het stokje van Kant te willen overnemen.

Aan het eind van de middag begint de SP-fractie haar overleg om te bepalen wie de nieuwe fractievoorzitter wordt.

Kant liet donderdag weten onmiddellijk te stoppen als voorzitter van de fractie. Na de verkiezingen op 9 juni verlaat ze de politiek. Aanleiding voor haar besluit waren het slechte resultaat bij de gemeenteraadsverkiezingen en de slechte peilingen. (ANP)


BINNENLAND

Alles over


GESPONSORDE LINKS


PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool