*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Veel klachten over thuiszorg

13-06-09   20:24 uur
Volgens televisieprogramma EénVandaag zijn veel mensen ontevreden over de thuiszorg die ze krijgen. Foto GPD
Volgens televisieprogramma EénVandaag zijn veel mensen ontevreden over de thuiszorg die ze krijgen. Foto GPD
HILVERSUM - Cliënten van thuiszorg en hun familieleden zijn volgens het televisieprogramma EénVandaag ontevreden over de kwaliteit van de thuiszorg. Het programma ondervroeg vijfduizend mensen en presenteerde de resultaten zaterdagavond.

Een derde zegt geklaagd te hebben bij de thuiszorgorganisatie. Ze vinden de thuiszorg een ''ondoordringbare bureaucratische jungle waar de menselijke maat ontbreekt''.

De klachten gaan over medewerkers die roken bij hun cliënt, stelen, of verkeerde medicijnen toedienen. Bovendien zou er zorg worden gedeclareerd die de patiënt nooit heeft gekregen. (ANP)


BINNENLAND

Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool