*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Olfers wil excuses voor 'beledigingen'

18-02-12   09:27 uur
© anp

De vertrekkende Ajax-commissaris Marjan Olfers wil dat Johan Cruijff zijn excuses aanbiedt aan Edgar Davids.

De opmerking van de voormalige 'nummer 14' dat Davids als commissaris bij Ajax is benoemd vanwege diens huidskleur, is volgens Olfers 'racistisch' en zou in Engeland niet getolereerd worden. Dat zegt Olfers vandaag in een vraaggesprek met NRC Handelsblad.

Ruim een week geleden besloot de raad van commissarissen van Ajax, als gevolg van een gerechtelijke uitspraak in een conflict tussen Cruijff (en enkele jeugdtrainers) en de overige leden van de RvC, gefaseerd terug te treden.
 
Volgens Olfers werd zij zelf ook beledigd door Cruijff. 'Toen Cruijff mij toebeet dat ik commissaris was geworden omdat ik vrouw ben, deed mij dat weinig. Cruijff was een geweldige voetballer, maar van besturen heeft hij geen kaas gegeten.' (ANP/Redactie)


gerelateerde artikelen

Alles over

HANDIGE LINKS

Volg paroolsport op Twitter
shop

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool