*

parool.nl
Amsterdam,  
parool.nl op je mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Opleiding voor tuktukbestuurder

06-05-09   16:58 uur
update
AMSTERDAM - Wie wel wat voelt voor een carrière als tuktukbestuurder, kan nu hiervoor een speciale opleiding volgen. De chauffeur in spe werkt hier onder meer aan zijn sociale vaardigheden, stratenkennis en rijvaardigheid. Dat maakten initiatiefnemers de TukTuk Company en HandsOn Microkrediet woensdag bekend.

De opleiding is toegankelijk voor personen van 21 jaar en ouder. Ze moeten na afloop een theorie- en praktijkexamen afleggen. De chauffeurs krijgen bovendien de kans om een eigen onderneming te beginnen. Na de studie bij de TukTuk Company kunnen ze bij HandsOn een lening afsluiten waardoor ze een eigen gemotoriseerde driewielertaxi kunnen kopen.

De tuktuks rijden momenteel in onder meer Amsterdam, Rotterdam, Zandvoort, Delft, Den Haag en op Texel. De voertuigen komen uit Thailand, maar zijn aangepast aan de Europese normen. (ANP)

Bron foto: Amaury Miller, website: www.amaurymiller.nl


gerelateerde artikelen

Alles over

Volg paroolamsterdam op Twitter
shop

GESPONSORDE LINKS


PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool