*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Ladies Open in 2013 naar Schiphol

23-01-12   12:24 uur
© afp
update

Het Ladies Open golf verhuist in 2013 naar een andere golfbaan. De profspeelsters van de Europese tour komen dan in actie op de nieuwe golfaccommodatie Amsterdam International aan de boorden van Schiphol. Dat maakte toernooidirecteur Liz Weima vandaag bekend.

De afgelopen 2 jaar werd het enige Nederlandse profevenement afgewerkt op golfbaan Broekpolder in Vlaardingen. Ook in 2012 vindt het toernooi daar nog plaats, van 1 tot en met 3 juni. Hoofdsponsor Deloitte had maandag goed nieuws voor het Ladies Open. De financiële dienstverlener blijft het golftoernooi nog 3 jaar langer trouw tot en met 2015. Het bedrijf blijft ook partner van de Nederlandse Golf Federatie.

Golfbaan Amsterdam International is medio 2012 speelklaar. De baan is ontworpen door Ian Woosnam, oud-winnaar van de US Masters. Vijf Nederlandse golfsters hebben al hun deelname aan de Ladies Open toegezegd: golfster van het jaar Christel Boeljon, Dewi-Claire Schreefel, Marieke Nivard, Chrisje de Vries en Marjet van der Graaff.


gerelateerde artikelen

Alles over

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool