*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Schaatser Mulder mag naar Winterspelen

18-01-10   13:26 uur

HOOGLAND - Schaatser Ronald Mulder kan alsnog deelnemen aan de Olympische Winterspelen. Schaatsbond KNSB heeft Mulder, die het afgelopen weekeinde vierde werd bij het WK sprint, voorgedragen bij sportkoepel NOCNSF.

Schaatser Ronald Mulder mag alsnog mee naar de Spelen in Vancouver. ANP
Schaatser Ronald Mulder mag alsnog mee naar de Spelen in Vancouver. ANP
Mulder was als derde geëindigd op de 500 meter bij het olympisch kwalificatietoernooi maar de KNSB gaf er de voorkeur aan via een aanwijsplaats een extra specialist op de 5000 meter mee te nemen voor de ploegenachtervolging. Dat bleek volgens de regels van de internationale schaatsbond ISU niet mogelijk.

Mulder is de negende mannelijke schaatser die zeker is van Vancouver. ''We hebben nu een tweede man op de 500 meter en daar zijn we blij mee, zeker na Ronalds vierde plaats bij het WK sprint in Obihiro'', aldus Arie Koops, directeur sport van de KNSB. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

ACHTERGROND

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool